Spektrum Logo Spektrum

TV SPEKTRUM, ul.Mieszka I 30, 75-373 Koszalin,  0601 88 77 78,  094 3462244

Home PageStrona domowa Spektrum BooksWydawnictwo spektrum@spektrum.com.pl spektrum@spektrum.com.pl


STUDIO TV zaprasza!!!
Z naszą kamerą odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc:

Nasi dziennikarze współpracowali z magazynem sensacji ZOOM RTL7

Nawiążemy współpracę z agencjami reklamowymi.

Nasz cennik

Studio TV Spektrum jest firmą działającą od 1992 roku.  Specjalizuje się w produkcji telewizyjnej i filmowej, oraz w przygotowaniu reklam i czołówek do różnych programów telewizyjnych. Jesteśmy również w stanie, w krótkim czasie napisać scenariusz i wyprodukować dla Państwa film promocyjny w różnych wersjach językowych. Film taki może służyć do zaprezentowania możliwości gospodarczych Państwa Firmy na różnego rodzaju targach współpracy i zainteresować klientów w kraju i za granicą.


Firmy dla których zrealizowaliśmy reklamowe filmy:

Port Północny sp. z o.o. w Gdańsku, Zakład Farb w Gdyni Polifarb-Oliva, Marbud Przedsiębiorstwo Budowlane w Gdańsku, Przedsiębiorstwo TEXTEL z Wejherowa, Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, Łączpol sp. z o.o. w Gdańsku, Urząd Miasta w Koszalinie, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni, Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych sp. z o.o. w Gdańsku, Zakłady Urządzeń Okrętowych w Gdańsku, Gdańskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych, Stocznia Gdynia S.A. Wolny Obszar Gospodarczy S.A. w Gdyni, Wytwórnia Konstrukcji Stalowych "MOSTOSTAL" S.A. w Chojnicach, PP "POLSTYR" sp. z o.o. w Człuchowie, Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska "EKOMEL" sp. z o.o. w Chojnicach, ZOT "RADPOL" S.A. w Człuchowie, i inne.


Produkcje TV "SPEKTRUM" realizowane są najwyższej klasy sprzętem : - kamery BETACAM SP, BETA CAM DIGITAL, - stacja graficzna SILICON GRAPHICS WORKSTATION, - montaż OFF-LINE, - cyfrowy montaż dźwięku i obrazu ,


Nasze produkcje filmowe emitujemy w regionalnych komercyjnych telewizjach.


Odpowiemy na Wasze wszelkie zapytania:

Home Page Strona domowa SPEKTRUM